Yükleniyor..
Lütfen Bekleyiniz.

0212 222 27 23

info@timgrup.com.tr

Sektörler


Hizmet Alanımız

Tim Line hakkında

Tim Line markası ile mobilya aksesuar ve ekipman sektöründe geniş ürün yelpazesi sunmaktadır.

Timser hakkında

Timser markası ile seramik sektöründe faaliyet göstermektedir.

Tim hakkında

Tim markası ile ev mobilyası ve banyo mobilyası ürün grupları ile sektörde yer almaktadır.

Timax hakkında

TİMAX Pvc Pencere Ekipmanları TİM Grup' un tescilli markasıdır. Ahşap kapı kilitleri, pencere emniyet kilitleri emniyet mandalları gibi kapı ve pencere aksesuarlarının üretim, ithalat ve ihracatını yapmaktadır.

Tim Baby hakkında

TİM Grup alanında uzmanlaşmış kadrosu ve dünya standartlarında üretim teknolojisi ile bebek bezi, hasta bezi, ıslak mendil ve bebek bakım ürünlerinin üretimi ve pazarlanması alanında faaliyet gösteren yenilikçi ve modern bir sanayi kuruluşudur.

Tim Home hakkında

Kuruluşundan itibaren mobilya döşeme malzemeleri ve aksesuarları alanında yenilikçi ve öncü markalardan biri haline gelen TimHome . Kalite, tasarım, müşteri memnuniyeti odaklı yatırımları,ve sunulan ürünlerde modayı belirleyen, dayanıklı, özel tasarımlardan oluşan ürün çeşitleriyle, farklı zevklere hitap eden hizmet anlayışına sahiptir.

Tim Lock Hakkında

Kuruluşundan itibaren endüstriyel kilit sektörünün yenilikçi ve öncü markalardan biri haline gelen TimLock . Kalite, tasarım, müşteri memnuniyeti odaklı yatırımları,ve sunulan ürünlerde yenilik, dayanıklı, özel tasarımlardan oluşan ürün çeşitleriyle, farklı sektörlere hitap eden hizmet anlayışına sahiptir.

TIMPlast Hakkında

TIMPlast.

TimTech Hakkında

TimTech.

TimFix Hakkında

TimFix.

TimMak Hakkında

TimMak.

NezTex Hakkında

NezTex.