Yükleniyor..
Lütfen Bekleyiniz.

0212 222 27 23

info@timgrup.com.tr

Hakkımızda

Ana SayfaHakkımızda
Ana SayfaHakkımızda

TİM Grubu Tanıyalım

Yenilikçi gücü, üretimi, tecrübesi, ihracatı, ülkemiz ve dünya pazarlarındaki saygın konumu ile tanınan TİM Grup’un temelleri 2005 yılında İstanbul’da atılmıştır. 2005’ten günümüze sektörün öncüsü ve dinamiği olarak devam eden TİM Grup’un faaliyetleri mobilya akseauarlar ile başlayıp mobilya döşeme malzemeleri, mobilya, seramik, pvc pencere aksuarları, ev tekstili,bebek pedleri alanlarına yayıldı. On farklı ürün grubunda markaya sahip olan TİM Grup, ilk olarak 2005 yılında PROMO markası ile markalaşma sürecine adım atmıştır.Bu süreci TİM markası devam ettirmektedir.

Vizyonumuz - Misyonumuz

  • Şirketimizin maddi ve manevi varlıklarını sağlıklı bir şekilde büyüterek devam ettirmek,
  • Şirketimizi, sektöründeki diğer kuruluşların örnek alacağı firma konumuna getirmek,
  • Müşterilerimizin ilk ve tek tercihi olmak için en mükemmel standardı uygulamak,
  • Çevreye saygılı , sağlık ve emniyeti ön planda tutan, çalışanları ve içinde bulunduğu toplumla sosyal sorumluluk ilkelerinde bir değer yaratacak şekilde çalışmak
  • Mevcut ve yeni , hizmet ve ürünlerimiz ile faaliyet bölgelerimizin gelişiminde önemli roller alarak, sürekli girişimci olmak.

İnsan Kaynakları

TİM Grup, insan kaynağını en büyük zenginliği olarak görmektedir. Bu doğrultuda tüm çalışanlarına kendilerini mesleki yönde eğitebilecekleri ve geliştirebilecekleri, karşılıklı güvene ve saygıya dayanan bir iş ortamı sunmaktadır. Gelişim potansiyeli yüksek, işin gerektirdiği bilgi, beceri ve tecrübeye sahip, ahlaki değerleri ve etik ilkeleri benimsemiş, çevreye ve topluma karşı sorumlu bireylere fırsat eşitliği ilkesine göre yatırım yapan TİM Grup, tedarikçileri ile beraber istihdam sağlayarak ülke ekonomisine katkıda bulunmaktadır.